Chci být partnerem

Nadchla Vás naše iniciativa a rádi byste dětem z Kampotu pomohli, jenom nevíte jak?

Možností je hned několik. Mimo finančního daru s velikou radostí přivítáme spolupráci s firmami, které jsou schopny poskytnout balíček školních i dalších potřeb pro kampotské děti, anebo do takového balíčku materiálně přispět. Nebojte se s námi spojit, každý nápad a jakákoliv pomoc nás potěší.

Zubní kartáčky, zubní pasty a mýdlo

Jsme zvyklí vést naše děti k tomu, aby si několikrát denně umývaly ruce mýdlem a čistily si zuby. Kampotské děti tyto hygienické návyky z rodiny nemají. V základní škole bylo vybudováno zázemí pro mytí rukou a zubů, aby si žáci návyky vytvořili. Velikou pomocí by proto byla zásoba hygienických potřeb (mýdlo, zubní pasty a kartáčky), které budou děti používat ve škole a také si je vezmou s sebou domů.

 

Kurzy na dálku

V nově vybudovaném Domě dětí při škole Tropang Kok Knong probíhají kurzy anglického jazyka a tance pro děti. Pokud si troufáte poskytnout dětem na dálku svůj volný čas, můžeme zorganizovat on-line kurzy. Děti by ocenily možnost komunikace v anglickém jazyce s někým z daleké Evropy, ať už mluveným slovem či písmem – ano, pojďme si dopisovat!

 

Nebo Vás napadá jiný způsob, jak pomoci?

Neváhejte a ozvěte se nám!

Děkujeme za projevenou důvěru a spolupráci!

Jsme velice vděční, že náš nadační fond od jeho vzniku podpořilo tolik dobrosrdečných lidí, kteří se rozhodli svými dovednostmi a znalostmi přispět k úspěchu projektu. Máme veliký zájem na tom, aby naše organizace byla vnímaná jako solidní a spolehlivý partner. Děkujeme!

 

Logo

S realizací našeho loga nám pomohla
paní grafička Kateřina Černická.

Shopteťák

Bez šablony webových stránek z dílny
pana Tomáše Hlada by naše stránky
neměly svůj šmrnc.

Šperky

Novopečená maminka Anna nám vyrábí
jedinečné šperky z pryskyřice s využitím
Kampotského pepře. 
 

Neziskovky.cz

Veliké díky patří Mgr. Petrovi Vítovi, který
se stal mentorem našeho nadačního fondu.
Bez něho by jsme to určitě nezvládli.
 
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz